XXV - lecie Poradni Vigor
Klucz do zdrowia

Kluczem do zdrowia jest Twój kręgosłup. Przeciążany codziennym funkcjonowaniem może przynosić dolegliwości bólowe. Choroby kręgosłupa mogą prowadzić do poważnych zaburzeń w funkcjonowaniu innych układów.
JAK SOBIE POMÓC

Podstawą każdego procesu leczniczego bezwzględnie musi być skrupulatna diagnoza lekarska. W pierwszej fazie należy więc udać się do specjalisty, który zleci szereg potrzebnych badań diagnostycznych.
LECZENIE

Proces leczniczy jest drugotrwały. Nie sporowadza się tylko do zabiegów i ćwiczeń stosowanych w przychodni. Sposób wykonywania czynności dnia codzienngo jest jednym z elementów powrotu do zdrowia.
Kontakt

"VIGOR" PORADNIA REHABILITACJI I CHORÓB KRĘGOSŁUPA

Ewa i Wiesław Niesłuchowscy

1. ul. Białobrzeska 57

nr tel.: (0-22)659-88-32

Godziny otwarcia:

Pon.- Pt.- 11-19

Zapraszamy!
Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta umówiona wcześniej telefonicznie lub osobiście odbywa się o wyznaczonej godzinie. Uprzejmie prosimy o przybycie kilka minut wcześniej. Na tą wizytę należy zabrać wszystkie dotychczasowe badania lekarskie (jeśli je Państwo posiadacie) tj.: RTG klatki piersiowej i kręgosłupa, rezonans magnetyczny lub usg.

Przygotowanie do ćwiczeń

Na pierwsze ćwiczenia w naszej poradni należy przygotować wygodny strój do ćwiczeń. Proponujemy nie zabierać ze sobą biżuterii, gdyż należy ją pozostawić w sztani. Ponadto w przypadku uczęszczania na zabiegi fizykoterapii posiadanie ozdób metalowych może być niebezpieczne.
Strona domowa     |     O nas     |     Usługi     |     Cennik     |     Lokalizacja     |     Kontakt